0

Jakie sole stosować

Na europejskim rynku w ostatnim czasie pojawiło się sporo firm realizujących takie inwestycje jak groty, a także sauny solne. Jedna jest jednak firma, która do takowych zleceń podchodzi właściwie kompleksowo a także fachowo. Usługodawca proponuje obiekty wykonane z oryginalnej soli himalajskiej, soli z Morza Martwego, a także soli z Morza Czarnego. Każdy z nadmienionych surowców posiada certyfikaty zaświadczające o parametrach.

Oprócz tego firma stawia na wysokiej klasy generatory solne, jakie emitują specjalną mgiełkę do groty. Takowe generatory, służą inhalacji a także dostarczane są przez solidną, niemiecką firmę. Poza tym, oferent przygotował bardzo szeroką gamę obiektów. Wybierać możemy spośród modeli tradycyjnych, białych, a także nowoczesnych.

Wszelkie wyposażone są w tężnie, czy zarówno w systemy oświetleniowe najwyższej klasy imitujące gwiaździste niebo, czy zarówno stalaktyty Salzmühle. O ile jednakże chodzi o tężnie, przypominają one wodospady, mogą mieć zarówno formę fontanny, albo ścianek wodnych. Firma korzysta ze specjalnych solnych cegieł w kolorach pomarańczowym, różowym a także czerwonym. Prezentują się one nadzwyczajnie efektownie, tworząc znakomitą aranżację wnętrza groty.

Usługodawca jest w stanie wykonać również inne obiekty z solnych komponentów. Mogą to być lady recepcyjne, czy zarówno biurka. Sól to nieoceniony surowiec, który wzmocni odporność, a również zadba o wykwalifikowany relaks. Oferta dostawcy grot jest w głównej mierze skierowana do punktów SPA, hoteli, a także uzdrowisk, jakie zdołają poszerzyć zakres swoich usług.